11.02.21

Iga kuulsust ihkav lennuvõimetu lind võib saada peaministriks või presidendiks.

Kui kedagi usaldad pead alati arvestama võimalusega reedetud saada.
Inimene on kaval ja aldis oma kasuks teisi ära kasutama. Tuleb iseendas kindel olla ja veenduda, et see keda usaldad seda usaldust ka ikka väärt on. 

Pime usaldus – on enesepetmine, mille korral eitatakse ilmselgeid negatiivseid asitõendeid, mida küll nähakse, kuid keeldutakse tunnistamast.

Peaprokurör Parmas: me ei hakka tööle poliitikutele sobivas tsüklis.
Muidugi ei hakka prokuratuur tööle poliitikutele sobivas tsüklis ega seda keegi arvanudki vaid ikka ainult teatud poliitikutele sobivas tsüklis. 

Eestimeelne, korrumpeerumata EKRE tuli võimult kõrvaldada. Riigipööre korraldati ära 2021 jaanuaris Venemaa rüppe ihkavate ja pedofiilsete kalduvustega oravate ja sotside poolt koos reeturite, topeltagentide ja kaporatuuri abiga nagu ka riigikogu kõrgest puldist Eestimaa rahvale mitmeid kordi on maha öeldud. 

Ma ei ole veel seniilne, mõtlen oma peaga ja mäletan väga hästi aastate eest toimunud prokuratuuri uskumatult sarnast etlemist televisioonis, täpselt sama õigustus, õige ajastus poliitikasse sekkumiseks ja selle mõjutamiseks teatud poliitikutele sobivas suunas. 

Arvate, et küll onu Heinod ja tädi Maalid metsatalust seda leierdatud muinasjuttu usuvad. Ära mõtle välja!! 

Põlvpükste aeg peaks nendel meestel möödas olema. 
Kop,kop,lahti tee. Punamütsike sõi hundi ära.

Kui KaKA ja KeKa jõugud korraldavad kaporatuuriga riigipöörde siis mida peaksin mina, truualamlik riigikodanik sellest kõigist arvama, keda veel usaldama, millesse üldse uskuma. 

Veel ühed äraostmatud või?

Valet tuleb tõestada aga TÕDE kuulub faktide valda.

Jätkuks mõnel omatigi mõistust mis ütleb, et alati pole mõistlik teha seda, mida ma teha võiksin mis võib kahjustada usaldust, mida on aastaid toidetud.

No on ikka riik! Pole midagi imestada kui noored siit pagevad ja teatavad, et nemad siia pommiauku enam tagasi ei tule. 

Iga kuulsust ihkav  lennuvõimetu lind võib siin saada peaministriks või presidendiks. Pagan, minge Rannamajja  oma kuulsusejanu rahuldama.