06.01.15

Viimane aeg

(06.01.2015  23:52)

Head uut aastat, kulla rahvas, kes te siin käite!

Keris ennast kokku ja läinud ta ongi,see 2014.

Hea,et jõulud olid valged kohe kuidagi parem, rõõmsam oli. Järjest rohkem häirib advendimelu, sädelev periood kestab ligi kolm kuud, alates novembrist ja lõppedes jaanuari keskpaigas. Ja siis veel see igaaastane debatt, et mis need jõulud siis ikka on ja mida me tähistame, kas Jeesuse sündi? Väidetakse, et õiget Jeesuse sünnipäeva ei teata ja talv on selleks kõige ebatõenäolisemaks aastaajaks.
Omaette probleem oli kingituste otsimine, leidmine - nagu ikka. Kiri jõuluvanale olnuks väljapääs aga mõned "lapsed" tahavad jõuluvanalt üllatusi. Siis lased mööda poode nagu nugis pea mõtetest tühi, praktilise kingi eelduseks on aga kas ajud või raha. Oma pere liikmed on OK, nende sooovidega on jõuluvana kursis aga sõbrannad ....... kutsi mutsit ju ostama ei torma, sobiks mõni parfüümi või kreem. Olen kuulnud et mõni naine kasutab isegi rasvaseid automootorimäärdeid. Mäkerdad ööseks peale, tõmbad kätte-jalga paksud, villased kindad-sokid ning hommikuks on 5-aastase jäsemed! Nali.

Õudne kuidas eesti titt ründas, nii et "auto läheb ülepeakaela ja minu laps surnud ja mina surnud ja minu mees kurvastusest surnud ja minu vanemad kes on juba surnud siis nemad uuesti surnud..."  https://www.youtube.com/watch?v=W7ebrzDpmbs

Venemaal on kombeks toidukotid akna külge riputada väljapoole. Kõnnivadki siis kord Petja ja Tsapajev mööda tänavaid, hirmsasti näljased. Plaan sündis nii, et Petka ronib mööda vihmaveetoru üles ja toob söödava ära. Asi parasjagu teoksil, kui peale sattub miilits.
“Mis siin toimub?”
“Tead me oleme päkapikud ja riputame lastele kingitusi akende külge” vastab Tsapajev.
“Mis kuradi päkapikud ,väljas on oktoober!”
Seepeale hõikab Tsapai Petkale:
“Kuule Petja, võta maha, oktoober on veel!”


Ilusat kevadeootust !!!!