20.07.18

Andres oli paugu otsas kui Siim keeldus arupärimistele vastamast.


Siin siis Pärnu linnavolikogu esimehe Metsoja vastuskirjast väljavõte.
Jätsin vahele mõttetu mula mis üldse asjasse ei puutunud ja mida lugedagi ei viitsi.Ah et Metsojal pole aimugi millisel volikogu istungil Suursild keeldus EKRE arupärimistele vastamast! No muidugi läks Siimu totakas jutt sõber Andresel kähku meelest ,  ehk oli see just Metsoja enda naeruväärne soovitus Siimule,  hämada ja keelduda oma varasemate "pattude" ja jamade kohta aru andmast, lükata vastamine linnavalitsuse kaela.

Mina punktist 3 küll välja ei lugenud on siis Metsojal teada mõni õigusakt või dokument mis lubab linnavalitsuse liikmel keelduda vastamast volikogu liikme arupärmistele seoses tema varasema tegevusega vallavanemana.  Metsoja ei ole maavanemana õpitud ja praktiseeritud udutamist unustanud seda läheb nüüd usinasti tarvis.

11.07.2018 edastan täiendava pöördumise, vastamata jäänud küsimustega

Hiljemalt 11. 08. 2018  peaks tulema vastus . Piisanuks kahest lausest. Näiteks:
Punkt 1  - jah peab vastama konkreetne vallavalitsuse liige kellele arupärimine on esitatud.
Punkt 2 - ei ole sellist  õigusakti vm dokumenti, sest volikogu liikmel on õigus esitada arupärimisi ka  linnavalitsuse liikme varasema tegevuse kohta ( näiteks vallavanemana).

Vastamine võtnuks max 3 min ,  aga  et ausalt ja otse vastata ei saa siis on vaja  midagi teemavälist hämada. Tore ju oikuda, et oh  kuidas see millimalli kirjadele vastamine ikka aega võtab.