12.06.18

Või et siis salvkaevu ehitus on raamatu kirjastamiskulu ja Pärnu linnavalitsusele esitatud arve MTÜ Pärnumaa Õpilasmaleva kulu.


27.07.2017 korraldusega nr 225 (siin ) eraldas Audru vald MTÜ- le Pärnumaa Õpilasmalev (juhatuse liikmed volikogu aseesimees  Mati Sutt ja vallavalitsuse liige  sots nõunik Peep Tarre) 25. aastapäeva raamatu kirjastamiskuludeks reservfondist 5500 euri.
Raamat ilmus  26 01.2017 (artikkel)
Miks reservfondist ja miks alles pool aastat peale raamatu ilmumist ?!!
Tegemist ei olnud ettenägematu  kuluga mille maksmiseks võinuks reservfondi kasutada.  Miks ei nähtud  MTÜ Pärnumaa Õpilasmaleva raamatu kirjastamiskulusid ette eelarves?

Seda kutsutakse finantsdistsipliini rikkumiseks. 

Kirjastamiskulud olid ammu kantud ja raamat ilmunud kui  Suursild, Sutt ja Co  tulid ideele ühinemissegaduses valla rahakotist MTÜ Pärnumaa  Õpilasmalevale kirjastamiskulude  sildi all raha  välja kantida.  

Ja kuidas seda raamatu kirjastamiseks  eraldatud 5500 euri tegelikult kasutati  näeb allolevatelt dokumentidelt mis on edastatud mulle MTÜ Pärnumaa Õpilasmaleva juhatuse liikme Mati Suti poolt.

 Endla teatril  ei saanud raamatu kirjastamisega küll mingit pistmist olla.  

Hansaprint OÜ poolt on  esitatud  arve Pärnu Linnavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonnale.  MTÜ Pärnumaa Õpilasmalev on Pärnu linnavalitsusele esitatud arve lisanud oma raamatupidamise kuludokumentide hulka. Kust  hr M. Sutt  selle arve ikkagi sai - halloo Pärnu linnavalitsus, kus teie  arved vedelevad? 
ja kuupäev millineNäituse ja stendide jaoks ei olnud  raha eraldatud vaid raamatu kirjastamise kuludeks.


Ja kuidas salvkaevu ehitus raamatu kirjastamisega seotud on?

No jah, ega enne saa raamatut kirjastada kui salvkaev ehitatud!!!
Omaette teema on aga see kuidas saadi luba salvkaevu ehitamiseks mida polnud planeeringuga ette nähtud.
4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Noo sellist tegevust tehti mujalgi! Jõgeva vallast tehti ühinemise käigus pea samamoodi Jõgeva vallavolikogu esimehe Tiit Läänega! Tehti rahaeraldus 30 tuhat!! eurot! Eralduse oleks saanud teha AINULT SIIS, KUI PROJEKTIRAHA OLEKS TOODUD SISSE, seda ei ole ja ka 2018 ei mingit projektirahaeraldust, aga vot 30 tuhat tehti Paduvere Talumuuseumi Selts MTÜ-le, mille juhatuse liige (see nagu pere MTÜ) Jõgeva vallavolikogu esimees Tiit Lääne oli! Ahneid ja omakasupüüdlikke on igal pool ja tõmbavad valla mainet maha! isan lingi, kus saab ka selle teemaga tutvuda! http://belkiniblogi.blogspot.com/

Millimalli ütles ...

Korruptsioon vohab siis igas vallas. Tänud saadetud lingi eest, tundub põnev.

helgi sallo ütles ...

11. Linnavara kasutusse andmine otsustuskorras
Otsustati anda kolmeks suveperioodiks (01.05 - 30.09, 2018. aastal üürilepingu sõlmimisest kuni 30.09) Pärnu linn, Väike-Jõe tn 12a korteriühistu kasutusse kinnistute Pärnu jõgi L4 (kinnistusraamatu registriosa nr 2910205, katastritunnus 62520:001:0007, pindala 221423 m2, sihtotstarve veekogude maa) ja Vasakkalda kallasrada L2 (kinnistusraamatu registriosa nr 281290505, katastritunnus 62511:137:0005 pindala 1730 m2, sihtotstarve üldkasutatav maa) osa suurusega 28,8 m2. .

Millimalli ütles ...

Kust sellised andmed pärinevad ma ei leia dok registrist midagi sellist