26.1.18

Oli ikka põnev artikkel aga..................... mis asja mõte oli

Vaene Pärnu Postimees, midagi huvitavat kirjutada ei mõista, pole ideid, pole uudiseid. Kasutada  ainult teiste kanalite pommuudiseid oma lehe reitingu tõstmiseks - ka nagu nadi.  Tore, et vähemalt paar korda aastas saab  Anne Seimari kirjadest kokkuvõtteid teha ja selle paisutatuna, valemulje tekitamiseks rahva ette tuua. Ja mis edasi......? Kas nüüd Anne Seimar väriseb ja punastab - kas peaks või!! Haa ...... haaa.... haaa.....Ära mõtle välja!!!!. Ei minu ega minu abikaasa närv küll liigu, mingi soperdise peale. Lasku aga tulla, ikka mitu korda aastas  - ootan siis paari kuu pärast jälle uut artiklit (oma blogi reitingu tõstmiseks) ja pingutan,  ehk jõuan ka sinna 100 000 kirja piirile.
Või ehk oleks tulusam  käia ka volikogust volikogusse, olla igal pool oma jope, lipitseda ja pugeda, esimene kes laua ääres ja viimane kes riismeid korjates tatisena lahkub   -  nii on keegi kirjutanud. Siis tuleks  minu  postitused kindlasti  sama head ja objektiivsed  nagu PP-s

Aga see selleks.
Andke aga agu  - laimake, kiruge, loopige sitaga üle, nutke või naerge.  Mina jätkan samas vaimus  - pettused, varastamised, valetamised tuuakse  siin  jätkuvalt lugejate ette. 
Varsti juba uued põnevad teemad ja ka vanu ei unusta.
6 kommentaari:

Terje Rudissaar ütles ...

Tublid olete. Kui ikka sahkerdatakse, siis peabki selle rahva ette tooma!

Millimalli ütles ...

Tänan.

Samad sõnad Teile.

Unknown ütles ...

Anne pea vastu sellele terrorile, koolilapski saab aru, et asjad on korrast ära juba pikka aega, aga seadusekontrollija ei tõsta toru: huvitav, huvitav; kelle käsul?

Millimalli ütles ...

Tänan toetamast

Ei mul pole hullu, naudin. Paljud soovitavad soperdise kohtusse anda aga ei viitsi sellise mõttetu jamaga tegeleda. võibolla edaspidi. Kuidas see oli ära s---- puutu läheb haisema Las mees hämab ja trikitab mööda ajakirjanikke, politseid. Õied saab siis ehk naistepäevaks kätte.

Anonüümne ütles ...

See on nii uskumatu, et nii on möödunud 10 aastat ja nüüd alles tuleb avalikuks. Tavaliselt pannakse kriminaalne isik 6 kuuks kohe kinni ja kaasosalised ka, et vältida tõendite kadumist ja uute kuritegude toimepanemist. Korruptsioon on väga karm ja sellised mehed tegutsevad ja avalikult rahva rahadega edasi!? Ma tunnen ja tean seda meest väga hästi aga ma ei teadnud, et ta nii kaval vallavanem on, kahju...
Kalamestele lähen appi, nii seda asja ei jäta!!!

Millimalli ütles ...

See oli ammu teada aga keegi ei reageerinud igal pool oma joped poleks Radar kalamehele appi läinud poleks keegi isegi mitte uskunud, et asjad nii käivad.

Tänud kommentaari eest.