11.9.12

............aga vallavanem on meil inteligentne mees!!!!!

Oma pika elu jooksu ei ole ma näinud niipalju valetamist, vassimist, võltsimist ja lollust kui nende paari aasta jooksu Audru vallavolikogu liikmena. See oli ehtne sita sisse astumine. 
Võim muudab tõesti inimesed valelikeks, ahneteks, silmakirjalikeks, paneb teesklema, et nad on keegi kes nad tegelikult ei ole. 
Ükski seadus kohaliku omavalitsuse tasandil ei toimi, neid pole vaja täita, sest puudub igasugune järelevalve.  Seadused on selleks, et vaeseid ja rumalaid nendega hirmutada. Nutikamad teavad, et täita tuleb ainult liiklusseadust sest selle rikkumine võib kaasa tuua sanktsioonid. 
Meie korrupeerunud vald ja kogu vabariik on teinud kõik selleks, et iga siga ja põrsas saaks rahulikult plädistada oma loigus.
Maalitud klantspildid viisakast, inteligentsest vallavanemast, Siim Suursillast,  on ammu  kokku varisenud kui kaardimajake. 
Kui vallavanem muudab  omavoliliselt, salaja   (võltsib) , volikogu teadmata ja selleks volitusi omamata varem  sõlmitud  notariaalset  hoonestusõiguse   seadmise lepingut,  siis see on kriminaalkuritegu ja nii tulebki seda nimetada (sellest plaanis ka edaspidi  postitus).
Tänane jutuajamine  sellel teemal,  vallavanem Suursilla  kabinetis  päädis sellega, et mees avas oma solgitoru. 
Vallandus kogu see ilu ja inteligentsus mis moodustus sõnadest " ära mölise"  käi perse" jne.
Halloo valimisliit Audru ......... teie poolt pukki pandud  vallavanem on tõesti  äärmiselt inteligentne inimene  
(kõnelus on ka vallavanema enda poolt salvestatud seega .........)
Aga olgem siis uhked, et meil on inteligentne vallavanem,  mitte mölisev mölakas nagu millimalli. 

8 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

ai, ai, ai kas tõesti, Siim astu tagasi, sellise suuvärgiga vallavanemat Audru vald ei vaja

Anonüümne ütles ...

Kuulsin, et volikogu istungil olevat põldmaa avalikult millimalli perekonnaliikmeid mõnitanud. Isegi volikogu liikmed imestasid. Kaua sa talud, võta midagi ette, selleks on sul õigus teha avaldus kriminaalasja algatamiseks. Mul on häbi, et valla eesotsas on karjeristid.
Aga ära selle põldmaa sõnavõtte eriti tõsiselt võtab mis sa traktoristist tahad saada.

Anonüümne ütles ...

Ära topi siis oma nina igale poole oled piisavalt kaua olnud volikogus ja peaksid teadma, et igas vallas on valgustkartvaid asju.

Anonüümne ütles ...

Lugesin. Selline S.S sõnavara ei ole mulle uudis. Tunnen teda juba varasemast ja pole mõtet otsida inteligentsust sealt kus seda kunagi pole olnud. Aferist! Anna rsk kohtusse.

Anonüümne ütles ...

Ei kommentaari, olen lihtsalt šokis


Sauga valla elanik

Anonüümne ütles ...

Vaata, mats jääb matsiks igas olukorras.Arutasime siin, et R. Talisoo või M. Joonase suust midagi sellist ette ei kujuta. Teil seal mõned soliidsemad mehed volikogus siiski ikka on. Vahetage kaltsakas välja.

Anonüümne ütles ...

Vanamoori moodi oma töötajate eraelu arvustamine ja klatsimine ei tohiks ka vallavanema ameti juurde kuuluda. Mõni ainult selle eest palka saabki.
Mine peese S.S

V.S

Anonüümne ütles ...

tullin ja vaatsin kohe oma silmaga