13.9.11

Seekord läks napilt mööda ....

Päevakorrapunkt 3 " Ringi 1-4 korteriomandi otsustuskorras müük" 

 Audru vallas pole miski võimatu, hoia aga silmad ja kõrvad lahti, ei või teada millal volikogu sinu eraomandis olevat korterit müüma hakkab.
Võib-olla otsustame volikogus  isegi Kadrioru lossi otsustuskorras maha müüa.
Sina ära hakka jahuma, "loll jutt",  "ei tohi,",  "mis seaduse alusel" jne. Kui Audru Vallavolikogu nii otsustab siis järelikult saab küll. Naksitrallid valimisliidust "Oma Tuleviku Nimel" on alati uhkelt teatanud, neile seadused ei loe, neid on enamus ja nemad hääletavad nii nagu tahavad, mitte mingi tobeda seaduse järgi.
Nii et  hr Ilves,  ära hakka midagi ennast seal Kadrioru lossis liiga mugavalt tundma.

See oli päev enne volikogu istungit. Abikaasa tuli kööki, paber  volikogu istungi  päevakorraga näpus, angerja nägu peas, ise ehmunud ja hakkab tuletama. "Oota kuule,  vaata seda kolmandat päevakorra punkti .....  mis  meie aadress nüüd oligi ........, aga meie majas on ju kõik neli korterit erastatud."

Nägin teda viimati nii koomilisena meie pulmas kui ta kolm korda järjest  "jah" ütles ja õigel ajal seda enam lausuda ei julgenud, sest rahvas naeris pisarateni. Tema muidugi enam ei (taha ) mäleta. Nagu ikka mehed, kõiki saab aja möödudes eitada. Ega ma olengi talle väga tänulik,  et ta veel seda mäletab, et mina ka ikka meie pulmas olin.

Volikogu istungi päevakorra punkt nr 3   "Ringi 1-4 korteriomandi müük otsustuskorras"  - pani tõesti esialgu jahmuma. Uskumatu, volikogu müüb otsustuskorras meie majas olevat erastatud korterit. 

Oi, oi naabrimees,  sinu erastatud  korter läheb nüüd letti. Abikaasal oli  raske tagasi hoida oma eht eestlaslikku kahjurõõmu.  Tore, saamegi uued naabrid.

Seekord läks meist napilt mööda.
(selgus, et otsuse eelnõusse ja päevakorda oli kirjutatud kogemata vale  aadress)

Kommentaare ei ole: