20.01.11

Sõin ja jõin seal minagi suhu ei saand midagi.

No küll on jama kui hakatakse koole sulgema aga.......
Arvad, et hullemat midagi ei saagi juhtuda aga siis tuleb....... nagu paha unenägu.

HÄÄDEMEESTE VALD ON PANKROTIS - KAS TULEB SANEERIMINE VÕI EI!!

Soovime neile parimat.
Kokkuhoidu igas mõttes, selget pead ja unustage erimeelsused
- Häädemeeste vald on teie kätes.

Hoiame neile pöialt ja lähme oma probleemide juurde

Audru Keskkooli õpetajatele korraldatud koosolek, eesmärgiga arutleda Audru Keskkooli tuleviku üle, löödi kolinaga ämbrisse. Tabati ära, et liialt suure avaliku huvi tõtt ei saa tulla lagedale keskkooli kaotamise jutuga ja poolel teel vahetati "hobuseid." Audru Keskkooli tulevikust, perspektiivist (perspektiivitusest) - mitte mõhkugi.

Suursild tõi kastanid tulest välja, hakkas jahuma Audru valla viimase 15 aasta arengust, see materjal on rippunud netiavarustes juba pikemat aega, piisanuks viitest veebiaadressile ja huvitatud isikud saanuks Suuresilla teosega kodus tutvuda (või väike reklaam enne riigikogu valimisi oma tööle).
Ohkimine, oi kui palju läheb haridusele raha, oligi siis koosoleku eesmärk. Millimalli arvas küll, et haridus ongi prioriteet. Aga ei - koolid, lasteaiad las lähevad kinni, peaasi, et jätkuks raha projektidele "Romantiline rannatee" jne.

"Aga nüüd pakkuge välja arengukavale ideid" teatas Tarre. Arvati, et mis siin pakkuda kui raha pole. Aga see polnudki oluline, peaasi pakkuge, ükskõik mida, kirja läheb kõik, küll hiljem selgub mis ja kuidas.

Koosolek oli äärmiselt vaoshoitud, kõik nagu ootasid midagi .... mida aga ei tulnud. Ja kust sa võtad neid ideid kui peas üks mõte (kirves on terav, tambi see omale pähe).

Koosoleku lõppedes küsisin Tarrelt - miks siis nii, miks ei räägitud probleemist ega teavitatud õpetajaid volikogu tegelikust plaanist, - aga härra Tarre arvas, et niisugusel laadal nad seda ei aruta.

Kas meie valla haritlaskond on laat, hr TARRE !!!!

13 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Mullegi helistatakse ja küsitakse kas see on tõsi mis millimalli oma blogis Häädemeeste kohta kirjutab.

Anonüümne ütles ...

On see uudis ikka tõsi millimalli, kõik räägivad sinu blogis olnud uudisest kas uskuda või mitte

Anonüümne ütles ...

Need rotid tuleks minema peletada valla tüüri juurest, krt ja mina ka valisin neid. Nüüd siis suur sild trügib riigikokku ei saa hääli see meees ma ütlen

Anonüümne ütles ...

Mis, kas kooli sulgemisest ei räägitudki?
Ei juletud tunnistada, et Sinu kirjatükk oli öige? Või on vaja Suursillal hääli, ei ärritatud enne valimisi rahvast, et ikka teda valitaks....Käisid siiski ise kohal? Tubli, et ka valla hariduselu Sind huvitab!
Kust Sul nüüd siis meie valla kohta andmed? Oled alles üliinimene nagu Sutt teil veel teinegi!Audru vald on rikas üliinimeste poolest!
Hääde meeste maalt

Anonüümne ütles ...

Oleks tahtnud tõesti midagi konkreetset kuulda niisugune koos istumine ei olnud tõesti midagi väärt. Pisut austust õpetajate vastu oleks vallalt oodanud

Anonüümne ütles ...

Kui Tarre nimetas koosolekut laadaks, siis on tema ju kõige suurem laadatola. Tegelikult oma pläraga annab klouni mõõdu välja küll.

Millimalli ütles ...

Uudised liiguvad kiiresti, eriti halvad uudised.Loodame, et teil läheb seal Häädemeestel kõik veel hästi.

Anonüümne ütles ...

Tarre on Suursilla suuvooder, väga ebameeldiv tegelane. Täna arutasime kui Akermann peaks riigikogusse pääsema, siis Siim pidi olema Akermani mantlipärija huvitav kes seal lollidemaal Siimu asemele saab. Issand kui nad selle ajuvaba Põldmaa panevad siis ..... sellel mehel mõistust ei ole mitte üks teps. Aga vahet pole ega kohapoisil ka polnud.

Anonüümne ütles ...

OK! Pane teema lukku! Ei taha sellest keskkooli lõpetamise loost enam kuulda. Tehku ära kui julgevad saavad ajalukku sitakeerajad.

Anonüümne ütles ...

Miks lukku?

Anonüümne ütles ...

Kuulsin oma Häädemeestel elavalt pojalt sama uudist. Nüüd kärbivad kõki mis vähegi annab. Aava peaks loobuda oma palgast. Audru siis paistab elab teil veel jõukalt.

Anonüümne ütles ...

Vot oleks huvitav kui natuke puistaks seda Pärnu Lahe Partenrluskogu kah. Ka seal figureerivad kõik selles blogis figureerivad isikud.

Anonüümne ütles ...

Igal koolil on hoolekogu, kas seal oldakse poolt. Ei noh keskkooli kaotada nii suurest vallast peab hea põhjus olema.
Tilkus läbi, et puusepp Mati tahab Jõõpre koolist hoopis puuseppade kooli teha, midagi kutsekooli taolist olla sõprade ringis kiidelnud, et selleks vaja projekti rahad enne kätte saada. Suursild põhimõtteliselt poolt aga keegi nuhkivat. Kas siis selleks taotletaksegi Jõõpre kooli juurdeehitisele raha. Aga kas millimalli pole sellest midagi kuulnud või liiga toores info alles.