16.11.10

Midagi head ka

Audru valla sotsiaalhoolekande arengukavas on kirjas " Erivajadustega inimestele, sealhulgas ratastooliga liikuvatele, on tagatud juurdepääs vallamajja, koolidesse, rahvamajadesse, Audru Muuseumi, Audru, Jõõpre ja Lindi raamatukogudesse, Audru Lasteaia Vikerkaare majja.

Aga ambulatoorium, kas see mitte kõige olulisem ei pidanuks olema!!!!Invaliidid, haiged!!!Isegi käsipuud ei olnud. Oleks elementaarne arvestada liikumispuudega inimestega.

Kui volikogus oli arutusel arengukava siis näis lausa uskumatuna, kaldtee ehitamine ambulatooriumile oli tulevikuplaanis. Tublid valimisliit Audru elukutselised "istujad", nii väike ja tähtsusetu asi ei saanudki teid häirida. Mingid invaliidid, erivajadused, mis teil nendega asja, vaadaku ise kuidas saavad.

Kas teadsid, et
kaldtee tulnuks ehitada majandus- ja kommunikatsiooniministri sellekohane määrus alusel juba alates aastast 2003. (vt 2003 a Majandus- ja kommunikatsiooniministri määrus „Nõuded liikumis-, nägemis- ja kuulmispuudega inimeste liikumisvõimaluste tagamiseks üldkasutatavates ehitistes“, p 12

Üllatus, üllatus!!
Kui eile vallavanem Hr Joonasega sellel teemal vestlesime siis oli üllatus suur - ehitatakse.
Eile saigi asi teoks!
Nüüd on sissepääs käruga ja lapsevankriga, tule kuidas tahad, kasvõi raudvoodiga. Tubli hr Joonas - ära tegid! Ole sa tänatud! Hr Talisoo oleks pidanud 7 aastat tagasi sellega maha saama. Ja sotsiaalnõunik, Hr Tarre, kelle valdkonda see otseselt puudutas, ei näinud pikkade aastate jooksul manna- ja makaronihunnikute tagant puudega ja haige inimese häda.

Aga mis sest enam, nüüd on ta olemas ja kui ka mitte kõige parem, siis ikkagi vääääga vajalik.

3 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Ah sa raks!Julgesid asju kohe nii öelda! Neid makarone jagub kindlasti veel uute riigikogu valimisteni! See on IRL Audru moodi, oi, vabandust valimisliit, kes ei julge öelda, et on Mardipoisi käepikendused!
Ma olen kogu aeg öelnud, et meie Margus on liiga hea inimene, laseb kõikidel ametnikel pähe istuda! Eks nad sellepärast ta pukki upitasid!
Kuule, Millimalli, valgusta ka seda, kes meie valla kultuurijuht on- perek. Kirsi, kes ülevallalisi üritusi organiseerib või väljamaalt 3. a. tagasi saabunud Krista!

Anonüümne ütles ...

Paberi peal ikka Kingo, ent tegutsevad tõepoolest Kirsside pere ja kui vaadata Audru valla üritusi koduleheküljelt, siis teine kuum koht on Lindi, kus üritused toimuvad ilma kultuurimaja töötajata! Uskumatu, kes seal seda elu veab, ega linnast käiv juhataja ometi?

Anonüümne ütles ...

Ei saa mitte vaiki olla...
1. Kristakene ei ole veel kolme aastat vallarahva raha raisanud!
2.Perek Kirsi on tõepoolest tubli, aga eks nemadki peavad ju raha kusagilt saama..Proua on minu teada õpetaja Audru vallas ja härra muusik, vabakutseline, isehakanud, vaat seda ma ei tea...
Tulemused head, eriti proua poolt läbiviidavatel-alati erinevad, vahvad.
Viimati osalesin isadepäevale pühendatud üritusel.