19.05.10

Vanasti käidi sellega kemmergus... nüüd on parem paber

Tuttavad helistavad ja küsivad kas olen parteisse astunud. Pärnu PP-s seisvat, et olen keskerakondlane. No ei ole. Aga võibolla kunagi isegi astun kuhugi, ei või iial teada. Keskerakonna vastu pole küll midagi.

Et siis ajakirjanik Kalev Vilgats arvas, et kui “keskerakondlase” juurde poogib, ehk tuleb kõvem kisa.
Esialgselt olnud onlain´is pea igas lauses “keskerakondlane” sees aga siis hakanud nad sealt ükshaaval kaduma.

Kui midagi ei aita ja PP loetavus ikka langeb, siis kulla Anud Kalevid võite mulle islami usu ka külge pookida.

Need “kodutud”, kes puzle kokkupanemise juurde pääsemiseks valimisliite moodustavad, pole midagi paremat (häbenevad oma parteid).

Anu Jürissonil, sai ausus sealtmaalt otsa kus kaebuses tuleb juttu olulise negatiivse mõju varjamisest, aruannete salajasest ümberkirjutamisest, valetamistest, riskidest ja katastroofi ohust. Või ei küündinud mõistus sinnamaani aga keskkonnamõjude hindamise aruannet ka lugeda ei viitsinud. Ah et hoopis Suursild keelas ja käskis, no seda oligi arvata!! Aus ja sõnakuulelik Anu Jürisson, kelle aususesse aga millegipärast keegi ei uskunud.

Kui Keskkonna Õiguse Keskuse ja ornitoloogide hinnangud ka oleks artiklis ära toodud ja selgunud, et need millimalli omaga ühtivad, oleks asi ju päris nutuseks kiskunud.

18.05.2010 PP-s seisis, et olen Opparile väljendunud nagu tahaksin kalakasvatust takistada( pole elus selle mehega ühtegi sõna vahetanud) aga 19.05.2010 PP-s olen öelnud ajakirjanikule, et see pole tõsi (kahjuks või õnneks pole need ajakirjanikud minuga ühendust võtnudki, kuidas saingi midagi öelda). Oi kui aus!!!!

Kohe esimene lause artiklis näitab, ära topi oma nina valdkonda, millest sul pole aimugi.

Populaarkaebus ? aga ise hakkab vahutama subjektiivsetest õigustest. Populaarkaebus ei põhine subjektiivsete õiguste riivel. Loe materjale ja tee endale selgeks mis asi on populaarkaebus.

Ja mis see veel on, et Seimar on esitanud mitmeid kaebusi.
Veel kuskil mingid kaebused või - ise nagu ei teagi, et oleks kirjutanud?

Kaebus on ikka üks ja ainus aga seisukohti ja põhjendusi on selles kaebuses mitmeid.

Häbi häbi!!!

Mis ikka teha - vaba maa, vabad inimesed, ise teavad, mida ja miks. Või siis ei tea.

See on ju ainult Pärnu Postimees, Audru valla kohalik ajaleht.

Panen edaspidi siia ka kõik kaebuse lisad ülesse, ka vallavalitsuse ja Fjordfresh Holdingu seisukohad, saad lugeda kui muud teha pole.

13 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Ei mahu pähe!!!!

Anonüümne ütles ...

millimalli palun mine edasi euroopa kohtusse välja. see on kohutav kuidas valetatakse

Anonüümne ütles ...

see on poliitika lapsed, mitte aus mäng. tegemist suureulatusliku maffiaga. Audru valla maffiamehed on ennast sinna kalakasvatusse juba tööle sättinud sellepärast nagd vallakassat nii hoolega tühjendavadki

Anonüümne ütles ...

Huvi pärast tulin vaatama, tuttavad soovitasid. Valmistusin jamaks aga ei ole pettunud, hakkan millimalli lugejaks. Pole midagi valet ei näe ka kibestunut ega pettunut inimest.

Anonüümne ütles ...

Miks paned pidureid kas on ka miungi põhjus ega ma neid planeeringuid ise lugeda viitsi

offf ütles ...

Ma siin loen ja mida enam ma millimalli bloogi loen, seda enam tekib mulle põue kõhedus. Aga huitav MIS KURADI VÄRK võiks küll toimuda MINU koduvalla volikogus. Kas ka samasugune huinjaa???

Anonüümne ütles ...

To offf
Ära karda! Teistes valdades kõrgharidusega oma ala spetsialistid valda juhtimas! Audrus küll ainult kamraadid, sõpruskond+sugulased!

Anonüümne ütles ...

LP.millimalli! Sa oled kuulus nagu hr. Joonas või Suursild, need nimed ainult figureerivad kohalikus kobrulehes! Huvitav, kas tõesti uudiseid nii vähe, et ühest asjast tuleb 2 korda kirjutada? Sulle aga edu! Minu rõõmuks siin blogis kibestunud inimese kirjutisi pole leidnud, pigem vastupidi! Ootame kogu perega Sinu postitusi Nii mahlakat esitust volikogust ei saa kusagilt lugeda.
Jõudu! Pea püsti! PS.Ajakirjanikud saavad ju palka ajalehe müügi pealt, s... müüb!

Anonüümne ütles ...

Kuradi Siim. Mängur, pettur tahab vallainimestel naha üle kõrvade tõmmata. Pidagu meeles kui midagi viltu läheb löögu omale koharasv kurku kinni. Ei hakka mina sita haisusees elama. Läheb kurat koos kohapoistega allavoolu.

Anonüümne ütles ...

Millimallit polegi täna lehes.
Kaks päeva sama artikkel.

Anonüümne ütles ...

kas kaebate edasi? Tehke seda kindlasti? selline kohtuotsus näitab taset. Teise klassi kirjand või midagi veel hullemat

Anonüümne ütles ...

mulle paistab, et sellel ajakirjnikul on lausa isiklik viha sinu vastu, mis talle tegi?

Aga ära võta südamesse kõik näevad kus on tõde, see ongi valega kannuseid teeniv ajakirjanik.

Anonüümne ütles ...

kas tõesti annate selle laimu ajakirjanikule andeks.Loen ja imestan kui arenematu võibolaa üks ajakirjanik. Ei usu, et volikogu omad sellist jama talle rääkisid, igast sõnast paistis ajakirjaniku viha.Mark sellel puudlil, olete tublid ja jätkake