31.1.14

Audru vallavolikogu seitsmeliikmelise komisjoni kaheksas liige


Kui eelmises postituses toodu oli lihtsalt koomiline  ja  see otseselt midagi ei mõjutanud siis Mercedes Merimaa saamine kultuurikomisjoni liikmeks on juba õigusaktidega vastuolus. Ei ole nii, et proua kangesti tahab mitmes volikogu komisjonis osaleda ja seda talle igaljuhul võimaldatakse.
Komisjonides osalemine peaks ikka täitma mingit eesmärki mitte rahakotti. Isegi volikogu alaliste komisjonide moodustamine käib Jaanus Põldmaal üle jõu.
 
Audru vallavolikogu järgmine aps.
07.11.2013 otsustas  Audru vallavolikogu moodustada alatised komisjonid 7 liikmelised (otsus  siin )
Kultuuri-, spordi- ja noorsootöökomisjoni esimeheks valiti Kai Oraste (siin )
aseesimeheks valiti Ado Kirsi (siin )
veel kinnitati sellesse komisjoni  Marge Tuul, Merle Lillak,  Õie Killing, Kaie Seger, Anu Kurm (siin )

Kui ma nüüd lugeda oskan siis  saan 7 kultuuri-, spordi- ja noorsootöökomisjoni liiget  nii nagu volikogu otsusega lubatud. 
 
 Aga ...............  16.01.2013 otsusega kinnitati   vallavolikogu alatise kultuuri-, spordi- ja noorsootöö komisjoni liikmeks veel   Mercedes Merimaa  siin 

Keegi volikogus ei võtnud vaevaks  mõelda   -  kuhu, kuhu, kuhu -  lubatud arv 7 on täis.
Oi oi oi  .... hr Põldmaa,  volikogu esimees võiks 7 -ni ikka lugeda osata.

Igas pulmas pruut ja igal peiel kadunuke oleks pidanud enne kultuuri-, spordi- ja noorsootöökomisjoni tikkumist sealt kellegi välja puksima või teinud volikogule ettepanek  jälle   alaliste komisjonide liikmete arvu suurendada - miks mitte kohe 10- ni.

Vaata ka valla kodulehele  kus toodud kultuuri-, spordi- ja noorsootöökomisjoni 7 liikme asemel 8 liiget siin (seniks kuni seda pole veel  muudetud)

Saadaks siis  jälle maavanemale  järelevalvesse, vaataks kuidas parteikaaslane hakkab  8-st 7 väänama või otsib põhjuse järelevalvet mitte algatada.
 
 
 
 

Kommentaare ei ole: